ייעוץ וליווי עסקי

משבר הקורונה מביא איתו אתגרים רבים אך גם הזדמנויות לעצמאים ובעלי עסקים. בתהליכי הייעוץ נשים דגש על ההיבטים החשובים ביותר לעסק:

הייעוץ ניתן רק ע”י יועצים מורשים מטעם חטיבת היועצים העסקיים של התאגדות העסקים. לבחינת זכאותך לליווי מסובסד, מלא את פרטייך מטה.

*סבסוד של עד 70% מוענק לזכאים העומדים בדרישות קרן מימון ליווי עסקי לבעלי עסקים, חברי התאגדות העסקים.

ממליצים:

"יניב היקר אחת המתנות הגדולות שקיבלתי מההתאגדות לעסקים קטנים, היא ההכרות איתך. הכרנו בסדנא שערכת לחברי ההתאגדות, וכבר בה, במשך 3 שעות, הצלחת לפתוח עיניי לפתרונות, שגם קורס של יומיים מלאים במקום אחר, לא הצליח לעשות זאת. השיא במבחינתי הוא היעוץ האישי שזכיתי ועדין זוכה לקבל ממך"
צחי קווטינסקי
נדל"ן בקלות. פנסה עצמית מבוססת השקעות נדל"ן.
"עובדת כבר תקופה ארוכה עם יניב רונן. בחור מקסים שבמקצועיות רבה, דיוק, ירידה לפרטים ויחסי אנוש מופלאים עוזר לי להקים את אתר האינטרנט שלי. יניב עזר לי הן בהיבט הטכני (בחירת דומיין, אחסון, פלטפורמה לניהול האתר), הן בהיבט העיצובי של נראות האתר וכן עזר לי רבות לדייק ולחדד את התכנים שכותבת. מומלץ בחום!!!"
נאוה שעיו רינת
מאמנת אישי לחשיבה חיובית.
"עופר עשה שינוי מקצה לקצה בעסק, הוא שחקן נשמה, מעורב, נכנס לפרטי פרטים בכל ההתנהלות והתוצאות מדברות בעד עצמן. גם קיבלנו החזרים שלא היינו חושבים שמגיעים לנו, גם סדר פיננסי ברמה הגבוהה ביותר והכי חשוב מבחינת שיווק אנחנו במקום מדהים."
ענבל נונה
גנונה, ילדות במושב
"את דקלה אני מכירה כבר שנים ולכן כשהגעתי להחלטה שהגיע הזמן להתמקדות העסקית בי כמובן שפניתי אליה. היא דאגה שיתאמו לי פגישת שיווק עסקית עם יניב רונן והתחלנו יחד במסע. פגשתי איש משכמו ומעלה, בהיכרות ראשונית נראה חנון (; אך כבר תוך כדי השיחה הראשונה ובטח עם ההתקדמות של הפגישות נוכחתי לדעת כי עומד מול מקצוען אמיתי, קשוב, חריף, מבין ובעיקר כזה שיודע להוביל ורוצה בהצלחה שלי בדיוק כמוני!!! אין ספק שאמליץ לכל אחת שרוצה לצאת לעצמאות להגיע להתאגדות העסקים בישראל. זה המקום הראשון שחשוב לבקר בו!"
מעיין גלבוע
"ענבל אבוטבול מאמנת ויועצת מטעם חטיבת היועצים, יו"ר הוועדה לנשים, מתמחה בליווי אמהות, ביצעה עבורי שינוי של 180 מעלות בחשיבה ובהתנהלות העסקית. מעסק קטן וממצב שלא העזתי לחשוב בכלל על פיתוח ויציאה מהקליניקה, הפכתי לתפוסה מלאה בכל רגע נתון. ענבל חדורת מוטיבציה לעזור כמו לביאה."
הדסי כהן
מטפלת במים וביבשה