מיום שני שדה התעופה יפתח לכל המוניות

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
שתפו בקהילה העסקית שלכם

הבוקר חל מפנה גדול בשוק המוניות לאחר הודעתו של דובר רשות שדות התעופה כי החל מיום שני הקרוב כל המוניות הרשומות כחוק בישראל יוכלו לאסוף נוסעים מנמל התעופה בן גוריון. כמו כן, המוניות יצטרכו לעמוד בתנאים השונים, כגון: רישון ועמידה בתנאי הפיקוח הכללי של רשות שדות התעופה. ההודעה יצאה בעקבות ישיבתם הדחופה של מנכ"ל רש"ת יעקב גנות, מנהל נתב"ג שמואל זכאי וסמנכ"ל למסחר יורם שפירא בנושא הסכסוך בין חברת "גט טקסי" ו"מוניות הדר" שגרם לעיכוב בהוצאתו לפועל של מכרז המוניות מנתב"ג.

(צילום: ויקיפדיה)

בתחילת השבוע התקיימה ישיבה של נהגי מוניות הדר ובה החליטו כי הם לא תומכים בהסכמות שבין הדר לגט טקסי לתעריף מוזל של 31% בנסיעות מנתב"ג, לכן החליטו הנהגים שהחברה מושכת את ההצעה שלה ובכך למעשה שוללת את ההצעה הזוכה במכרז.

נהג המונית יאיר מחולון בתגובה לשינוי: " למעשה לא השתנה כלום. אומנם המכרז של מוניות 'הדר' התבטל אך בתור נהג מונית עדיין לא משתם לנו כבעלי מוניות לקחת נוסעים משדה התעופה. המחיר שגובים מאיתנו גבוה מדיי ואין שום סיבה שנשלם 31% בנסיעות מנתב"ג. עכשיו אולי יווצר פחות עומס מה שתורם ללקוחות ולא לנו כבעלי עסקים"

 

עזרו לנו לחזק את העסקים בדרום

אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים בהקמת מערך השיווק האינטרנטי הגדול בישראל לקידום העסקים בעוטף עזה ואשקלון: לפרטים נוספים ורכישת תשורה: https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=3252

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן